Navštivte nás Pondělí až pátek od 8.00 do 18.00
Zavolejte nám +420 800 443 300

Cyrrus Advisory

Společnost CYRRUS ADVISORY, a.s. vznikla spojením společností Borgen concept, s.r.o. a CYRRUS CORPORATE FINANCE, a.s. Do skupiny dále patří 100% dceřiná společnost EU LEGAL ADVISORY, s.r.o., která se zabývá realizací dotačních projektů a zpracováním výběrových řízení.

V době založení společnosti žádný z informačních zdrojů o dotacích neposkytoval jednoduché a srozumitelné informace pro koncové zájemce o dotace. Pro laika bylo vyhledání potřebných informací bez úhrady vysokých hodinových sazeb poradenským společnostem často neřešitelným úkolem. Z těchto důvodů bylo rozhodnuto o vytvoření nového webu, www.dotacni.info, jehož koncepce spočívala v co nejjednodušším zpracování informací o dotacích, kvalitním SEO a také dostupné zelené dotační lince a bezplatnému odpovídání na veškeré příchozí dotazy. Tato strategie byla sice náročná, ale ukázala se jako funkční a značka CYRRUS ADVISORY se velice rychle dostala do širokého povědomí zájemců o dotace.

Web dotacni.info byl v roce 2013 dále přepracován do aktuální funkční vyhledávací podoby, přibyly stránky dotacni-noviny.cz a začali jsme vydávat elektronický měsíčník a tištěné dotační noviny. V současné době na naše stránky každý den přichází více než 1000 zájemců o dotační informace K pravidelnému odběru dotačních novin je přihlášeno přes 15 000 uživatelů.

Na tvorbu vyhledávacích nástrojů pro správu dotací navazuje rozvoj společnosti v oblasti vývoje inovativních softwarových řešení. – Naší specializací je analýza textu, založená na učících se algoritmech. Využíváme umělé inteligence/ strojového učení a genetických algoritmů. Dále matematicko statistické metody za využití neuronových sítí, fuzzy logic a umělé inteligence.