Navštivte nás Pondělí až pátek od 8.00 do 18.00
Zavolejte nám +420 800 443 300

Dotační poradenství

CYRRUS ADVISORY, a.s. je přední poradenskou společností v oblasti dotací a zvýhodněných úvěrů. Klíčovou činností společnosti je příprava žádostí o dotace, administrace výběrových řízení a pomoc s realizací projektů. Pochlubit se můžeme stovkami úspěšných projektů v objemu miliard korun.

  1. Spravujeme online databázi veškerých dotačních příležitostí, Dotační Manager, každý týden zasíláme detailní přehled nově otevřených výzev, každý měsíc poté bezplatné dotační noviny.
  2. Identifikujeme správný dotační program, posoudíme šance na získání dotace a veškeré náležitosti předcházející rozhodnutí o realizaci dotačního projektu.
  3. Připravujeme žádosti o dotace, včetně souvisejících příloh, komunikujeme s poskytovateli dotace a maximalizujeme šance na získání podpory.
  4. Administrujeme výběrová řízení a poskytujeme poradenství týkající se smluvní dokumentace, dodatků a případných více/méně prací.
  5. Zprostředkováváme spolufinancování projektů prostřednictvím partnerských bankovních subjektů.
  6. Pomáháme s realizací, vyúčtování a monitoringem projektů, zpracováváme potřebnou dokumentaci.

Více informací o divizi dotací si můžete prohlédnout na stránkách www.dotacni.info, největším soukromém informačním zdroji o dotačních příležitostech v České republice.