Navštivte nás Pondělí až pátek od 8.00 do 18.00
Zavolejte nám +420 800 443 300

EQS

Předmětem projektu je průmyslový výzkum párovacího jádra a experimentální vývoj software.

Výstupem je plně funkční software fungující na bázi vícekriteriálního párování a vícekrokové analýze textu v rámci celistvých vět. Software umožní nalezení nejlepšího výsledku pomocí pokročilé analýzy textu a také na základě výběru vlastních parametrů uživateli. Software bude využitelný nejenom ve vlastním sytému EQS, nejrůznějších online řešeních komerčních partnerů, ale také při párování výsledků při potřebě zahrnutí konkrétních parametrů v jednotlivých programech licenčních uživatelů software. Výstupy budou rovněž sloužit pro publikační činnost výzkumného týmu.

Vyvíjené vyhledávací jádro EQS představuje unikátní řešení, které požadavky s výsledky páruje na základě nové konstrukční koncepce s následujícími funkcemi:

  • Vyhledávání preferuje celistvé zadávání dotazů stejně jako v mluveném hovoru.
  • Vyhledávání je nezávislé na reklamě a velikosti vyhledávaných dodavatelů.
  • Relevance párovaných výsledků je závislá na vlastních poskytovaných službách dodavatelů a jejich hodnocení a doporučení od dalších uživatelů systému.
  • Další funkcionalitou je postupné doprogramováni filtrů pro vyhledávání dle předem nastavených parametrů každého uživatele.
  • Vytvořený software bude komerčně nabízen a upravován pro další řešení jednotlivých vývojových IT/průmyslových společností a je již v základní verzi připraven na využití nevidomými uživateli.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Publicita_CA_MENDELU_web