Media

napsalionas

E-shopy nepodceňují uživatelské recenze. Přesto je zde velký prostor pro zlepšení

“Jsme si dobře vědomi, jak moc Češi dají na dobré doporučení. Proto jsme se rozhodli, že sesbíráme uživatelské recenze z mnoha vybraných tržních segmentů a nabídneme je zájemcům v unikátní aplikaci, kde najdou to nejdůležitější. Už nyní máme v databázi miliony recenzí a tisíce dalších denně přibývají,“ přibližuje Jan Přichystal, vedoucí vývoje MTA.

Celý článek na webu tyinternety.cz

Nakupujete na internetu? Vědecký tým z Brna trénuje umělou inteligenci pro lepší orientaci v recenzích

Brno – Všechny informace, které potřebujeme máme k dispozici. Vyhledat je a zorientovat se v nich je ale čím dál složitější. Množství produktových informací a recenzí přesahuje časové možnosti nakupujících.

Celý článek na webu Události EXTRA

Porozumění uživatelským recenzím pomáhá řídit produktové portfolio výrobních podniků

Rozhodování o investicích do vývoje nových produktů a inovací stávajícího portfolia, stejně jako rozhodování o cenových pobídkách distributorům umožňující vyprázdnit sklady je pro řadu výrobních podniků složité. A to zejména v případě podniků, které se zákazníkem nekomunikují přímo, ale prostřednictvím distribuční sítě, nebo jsou jen dodavateli dílčí části finálního produktu.

Celý článek na webu TECHNICKÝ TÝDENÍK

Čeští vývojáři zveřejňují informace o „přehřátí nebo podhodnocení“ obchodovaných sektorů americké ekonomiky – využijete je k investicím?

Česko – Tým datových analytiků v Brně pracuje na pokročilých metodách strojového učení aplikované v oblasti finančních trhů. Vědecko-výzkumný projekt, který spustilo několik organizací sdružených pod Asociací komunikačních nástrojů a IOT, přináší první výsledky…

Celý článek na webu Události EXTRA

Shrnutí konference Asset Management 4.0

Účastníci konference si mohli poslechnout příspěvek od Miloně Krejči z CYRRUS ADVISORY, a.s., ve kterém se Miloň věnoval Využití evolučních algoritmů pro tvorbu obchodních systémů, modelování výnosů a rizik. V rámci přednášky zazněly teoretické základy, na kterých genetické programování a evoluční algoritmy stojí, načež prezentující přistoupil k ukázce praktických příkladů, včetně problémů, se kterými se řešitel musí potýkat.

Celý článek na webu Technologická platforma komunikačních nástrojů a IoT